IS66WVQ8M4DBLL-133BLI-TR
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVQ8M4DBLL-133BLI-TR
- Part of Description:
- 32Mb, QUADRAM, 2.7V-3.6V, 133MHz
- Clock Frequency :
- 133 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Quad I/O
- Memory Organization :
- 8M x 4
- Memory Size :
- 32Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 24-TBGA
- Supplier Device Package :
- 24-TFBGA (6x8)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V