IS66WVQ4M4DBLL-133BLI-TR
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVQ4M4DBLL-133BLI-TR
- Part of Description:
- 16Mb, QUADRAM, 2.7V-3.6V, 133MHz
- Clock Frequency :
- 133 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Quad I/O
- Memory Organization :
- 4M x 4
- Memory Size :
- 16Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V