71V3576YS150PFG
- Manufacturer Part Number:
- 71V3576YS150PFG
- Part of Description:
- IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
- Access Time :
- 3.8 ns
- Clock Frequency :
- 150 MHz
- Memory Organization :
- 128K x 36
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Package / Case :
- 100-LQFP
- Supplier Device Package :
- 100-TQFP (14x14)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, SDR
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V