FF00P5500400839
Manufacturer Part Number:
FF00P5500400839
Manufacturer/Brand:
Enerdoor
Part of Description:
LINE REACTOR 480V 40A
Stock Condition:
1
Manufacturer :
Enerdoor
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
AC Line Reactor
For Use With/Related Products :
Product Status :
Active
Specifications :
480V, 22.4kW, 40A, 0.55mH