FF0P20500521302
Manufacturer Part Number:
FF0P20500521302
Manufacturer/Brand:
Enerdoor
Part of Description:
LINE REACTOR 230V 52A
Stock Condition:
1
Manufacturer :
Enerdoor
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
AC Line Reactor
For Use With/Related Products :
Product Status :
Active
Specifications :
230V, 11.2kW, 52A, 0.205mH