FF007P704P80982
Manufacturer Part Number:
FF007P704P80982
Manufacturer/Brand:
Enerdoor
Part of Description:
LINE REACTOR 480V 4.8A
Stock Condition:
1
Manufacturer :
Enerdoor
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
AC Line Reactor
For Use With/Related Products :
Product Status :
Active
Specifications :
480V, 2.2kW, 4.8A, 7.7mH