FF0002301P60979
Manufacturer Part Number:
FF0002301P60979
Manufacturer/Brand:
Enerdoor
Part of Description:
LINE REACTOR 480V 1.6A
Stock Condition:
3
Manufacturer :
Enerdoor
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
AC Line Reactor
For Use With/Related Products :
Product Status :
Active
Specifications :
480V, 559W, 1.6A