CY7C1325G-133BGXC
- Manufacturer Part Number:
- CY7C1325G-133BGXC
- Part of Description:
- IC SRAM 4.5MBIT PAR 119PBGA
- Stock Condition:
- 242
- Access Time :
- 6.5 ns
- Clock Frequency :
- 133 MHz
- Memory Organization :
- 256K x 18
- Memory Size :
- 4.5Mbit
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Package / Case :
- 119-BGA
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 119-PBGA (14x22)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, SDR
- Voltage - Supply :
- 3.15V ~ 3.6V