IS61LPS25636B-200TQLI
- Manufacturer Part Number:
- IS61LPS25636B-200TQLI
- Part of Description:
- IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100LQFP
- Access Time :
- 3.1 ns
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Organization :
- 256K x 36
- Memory Size :
- 9Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 100-LQFP
- Supplier Device Package :
- 100-LQFP (14x20)
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V