APM2T80SM21128GFS-5BTMGW
- Manufacturer Part Number:
- APM2T80SM21128GFS-5BTMGW
- Part of Description:
- SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
- Current - Max :
- 455mA
- Memory Size :
- 128GB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
- Speed - Read :
- 510MB/s
- Speed - Write :
- 185MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V