APM2T42SM22032GTN-4ETMW
- Manufacturer Part Number:
- APM2T42SM22032GTN-4ETMW
- Part of Description:
- SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V
- Current - Max :
- 240mA
- Memory Size :
- 32GB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
- Speed - Read :
- 215MB/s
- Speed - Write :
- 45MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V