CY62148ESL-55ZAXI
- Manufacturer Part Number:
- CY62148ESL-55ZAXI
- Part of Description:
- IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32STSOP
- Access Time :
- 55 ns
- Memory Organization :
- 512K x 8
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 32-TFSOP (0.465", 11.80mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 32-sTSOP
- Voltage - Supply :
- 2.2V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V