IS43R86400F-5TLI
- Manufacturer Part Number:
- IS43R86400F-5TLI
- IC DRAM 512MBIT PAR 66TSOP II
- Stock Condition:
- 2
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Supply :
- 2.5V ~ 2.7V