CY7C1645KV18-400BZXI
- Manufacturer Part Number:
- CY7C1645KV18-400BZXI
- Manufacturer/Brand:
- Infineon Technologies
- Stock Condition:
- 6
- Clock Frequency :
- 400 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 36
- Memory Size :
- 144Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Supplier Device Package :
- 165-FBGA (15x17)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, QDR II+
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V