SST26VF032BA-104I/MF
- Manufacturer Part Number:
- SST26VF032BA-104I/MF
- Part of Description:
- IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8WDFN
- Clock Frequency :
- 104 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 8
- Memory Size :
- 32Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-WDFN Exposed Pad
- Supplier Device Package :
- 8-WDFN (5x6)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V