APM2T42SM22008GTN-6ETM
- Manufacturer Part Number:
- APM2T42SM22008GTN-6ETM
- Part of Description:
- SSD 8GB M.2 MLC SATA III 3.3V
- Current - Max :
- 215mA
- Memory Size :
- 8GB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
- Speed - Read :
- 115MB/s
- Speed - Write :
- 25MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V