SST26VF064BT-104I/MN
- Manufacturer Part Number:
- SST26VF064BT-104I/MN
- Part of Description:
- IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WDFN
- Clock Frequency :
- 104 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 8
- Memory Size :
- 64Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-WDFN Exposed Pad
- Supplier Device Package :
- 8-WDFN (6x8)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V