IS66WVO32M8DALL-200BLI
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVO32M8DALL-200BLI
- Manufacturer/Brand:
- Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)
- Stock Condition:
- 47
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Octal I/O
- Memory Organization :
- 32M x 8
- Memory Size :
- 256Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 24-TBGA
- Supplier Device Package :
- 24-TFBGA (6x8)
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.95V