GS81314LD37GK-933I
- Manufacturer Part Number:
- GS81314LD37GK-933I
- Manufacturer/Brand:
- GSI Technology
- Part of Description:
- IC SRAM 144MBIT PAR 260BGA
- Stock Condition:
- 5
- Clock Frequency :
- 933 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 36
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 260-BGA
- Supplier Device Package :
- 260-BGA (22x14)
- Technology :
- SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR IVe
- Voltage - Supply :
- 1.25V ~ 1.35V