GS82564Z18GD-400I
Manufacturer Part Number:
GS82564Z18GD-400I
Manufacturer/Brand:
GSI Technology
Stock Condition:
5
Clock Frequency :
400 MHz
Memory Organization :
16M x 18
Memory Size :
288Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
165-LBGA
Supplier Device Package :
165-FPBGA (13x15)
Technology :
SRAM - Synchronous, ZBT
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V