APM2T42P100032GAN-7T
- Manufacturer Part Number:
- APM2T42P100032GAN-7T
- Part of Description:
- SSD 32GB M.2 SLC SATA III 3.3V
- Current - Max :
- 410mA (Typ)
- Memory Size :
- 32GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
- Speed - Read :
- 500MB/s
- Speed - Write :
- 150MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V