GS82582D38GE-550I
- Manufacturer Part Number:
- GS82582D38GE-550I
- Manufacturer/Brand:
- GSI Technology
- Stock Condition:
- 5
- Clock Frequency :
- 550 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 36
- Memory Size :
- 288Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 165-LBGA
- Supplier Device Package :
- 165-FPBGA (15x17)
- Technology :
- SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR II+
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V