GS81313LD36GK-714I
- Manufacturer Part Number:
- GS81313LD36GK-714I
- Manufacturer/Brand:
- GSI Technology
- Part of Description:
- IC SRAM 144MBIT PAR 260BGA
- Stock Condition:
- 5
- Clock Frequency :
- 714 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 36
- Memory Size :
- 144Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 260-BGA
- Supplier Device Package :
- 260-BGA (22x14)
- Technology :
- SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR IIIe
- Voltage - Supply :
- 1.2V ~ 1.35V