SQF-P25M4-64G-P9E
- Manufacturer Part Number:
- SQF-P25M4-64G-P9E
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- SSD 64GB 2.5" MLC ATA 3.3V-5V
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
- Current - Max :
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 64GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- Speed - Read :
- 60MB/s
- Speed - Write :
- 25MB/s
- Type :
- ATA
- Voltage - Supply :
- 3.3V, 5V