GS81302Q18AGD-300I
- Manufacturer Part Number:
- GS81302Q18AGD-300I
- Manufacturer/Brand:
- GSI Technology
- Stock Condition:
- 10
- Clock Frequency :
- 300 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 18
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 165-LBGA
- Supplier Device Package :
- 165-FPBGA (13x15)
- Technology :
- SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR II
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V