GS8321Z36AGD-333I
Manufacturer Part Number:
GS8321Z36AGD-333I
Manufacturer/Brand:
GSI Technology
Part of Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
Stock Condition:
18
Clock Frequency :
333 MHz
Memory Organization :
1M x 36
Memory Size :
36Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
165-LBGA
Supplier Device Package :
165-FPBGA (13x15)
Technology :
SRAM - Synchronous, ZBT
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V