GS8128418GB-250I
- Manufacturer Part Number:
- GS8128418GB-250I
- Manufacturer/Brand:
- GSI Technology
- Stock Condition:
- 10
- Clock Frequency :
- 250 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 18
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 119-BGA
- Supplier Device Package :
- 119-FPBGA (22x14)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, Standard
- Voltage - Supply :
- 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V