GS8662T18BGD-400I
- Manufacturer Part Number:
- GS8662T18BGD-400I
- IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FPBGA
- Stock Condition:
- 15
- Clock Frequency :
- 400 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 18
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Supplier Device Package :
- 165-FPBGA (13x15)
- Technology :
- SRAM - Quad Port, Synchronous, DDR II
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V