GS8160Z36DGT-333I
- Manufacturer Part Number:
- GS8160Z36DGT-333I
- Part of Description:
- IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
- Stock Condition:
- 67
- Clock Frequency :
- 333 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 100-LQFP
- Supplier Device Package :
- 100-TQFP (20x14)
- Voltage - Supply :
- 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V