IS61NLP102436B-200TQLI
Manufacturer Part Number:
IS61NLP102436B-200TQLI
Part of Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100LQFP
Stock Condition:
50
Access Time :
3.1 ns
Clock Frequency :
200 MHz
Memory Organization :
1M x 36
Memory Size :
36Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
100-LQFP
Supplier Device Package :
100-LQFP (14x20)
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V