APM2T42P100016GAN-8TMW
- Manufacturer Part Number:
- APM2T42P100016GAN-8TMW
- Part of Description:
- SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V
- Memory Size :
- 16GB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 42mm x 22mm x 3.75mm
- Speed - Read :
- 300MB/s
- Speed - Write :
- 170MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V