GS8342D36BGD-400I
- Manufacturer Part Number:
- GS8342D36BGD-400I
- IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
- Stock Condition:
- 18
- Clock Frequency :
- 400 MHz
- Memory Organization :
- 1M x 36
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Supplier Device Package :
- 165-FPBGA (13x15)
- Technology :
- SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR II
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V