GS882Z36CGD-333I
- Manufacturer Part Number:
- GS882Z36CGD-333I
- Part of Description:
- IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165FPBGA
- Stock Condition:
- 36
- Clock Frequency :
- 333 MHz
- Memory Organization :
- 256K x 36
- Memory Size :
- 9Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 165-LBGA
- Supplier Device Package :
- 165-FPBGA (13x15)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, ZBT
- Voltage - Supply :
- 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V