APM2T80P201064GAN-7TMW
- Manufacturer Part Number:
- APM2T80P201064GAN-7TMW
- Part of Description:
- SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
- Current - Max :
- 445mA (Typ)
- Memory Size :
- 64GB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
- Speed - Read :
- 515MB/s
- Speed - Write :
- 180MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V