IS66WVQ4M4DBLL-133BLI
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVQ4M4DBLL-133BLI
- Part of Description:
- IC PSRAM 16MBIT SPI/QUAD 24TFBGA
- Stock Condition:
- 358
- Clock Frequency :
- 133 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Quad I/O
- Memory Organization :
- 4M x 4
- Memory Size :
- 16Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 24-TBGA
- Supplier Device Package :
- 24-TFBGA (6x8)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V