IS66WVS4M8ALL-104NLI
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVS4M8ALL-104NLI
- Part of Description:
- IC PSRAM 32MBIT SPI QPI 8SOIC
- Stock Condition:
- 400
- Access Time :
- 7 ns
- Clock Frequency :
- 104 MHz
- Memory Interface :
- SPI, QPI
- Memory Organization :
- 4M x 8
- Memory Size :
- 32Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 1.95V