SQF-S25S8-64G-S8C
- Manufacturer Part Number:
- SQF-S25S8-64G-S8C
- Part of Description:
- SSD 64GB 2.5" SLC SATA III
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 64GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm