SQF-S25M4-128G-S9E
- Manufacturer Part Number:
- SQF-S25M4-128G-S9E
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- SSD 128GB 2.5" MLC SATA III
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
- Current - Max :
- 400mA
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 128GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 100.00mm x 69.90mm x 7.00mm