SST26VF040AT-104I/MF
Manufacturer Part Number:
SST26VF040AT-104I/MF
Part of Description:
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Stock Condition:
1,980
Clock Frequency :
104 MHz
Memory Organization :
512K x 8
Memory Size :
4Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-WDFN Exposed Pad
Supplier Device Package :
8-WDFN (5x6)
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V