AP-FD25C23E0016GS-W3T
- Manufacturer Part Number:
- AP-FD25C23E0016GS-W3T
- Part of Description:
- SSD 16GB 2.5" SLC ATA 5V
- Current - Max :
- 240mA
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 16GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm
- Speed - Write :
- 90MB/s
- Voltage - Supply :
- 5V