SST26VF032BT-104V/SM
- Manufacturer Part Number:
- SST26VF032BT-104V/SM
- Part of Description:
- IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
- Clock Frequency :
- 104 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 8
- Memory Size :
- 32Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
- Supplier Device Package :
- 8-SOIJ
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V