CY7C2663KV18-450BZI
- Manufacturer Part Number:
- CY7C2663KV18-450BZI
- Stock Condition:
- 447
- Clock Frequency :
- 450 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 18
- Memory Size :
- 144Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Supplier Device Package :
- 165-FBGA (15x17)
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V