SQF-S25M8-240G-AAC
- Manufacturer Part Number:
- SQF-S25M8-240G-AAC
- Part of Description:
- SSD 240GB 2.5" MLC SATA III
- Current - Max :
- 2A
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 240GB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm