S-25A128B0A-J8T2U3
Manufacturer Part Number:
S-25A128B0A-J8T2U3
Manufacturer/Brand:
ABLIC
Part of Description:
IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOPJ
Stock Condition:
4,000
Manufacturer :
ABLIC
Product Category :
Memory
Access Time :
Clock Frequency :
6.5 MHz
Memory Format :
EEPROM
Memory Interface :
SPI
Memory Organization :
16K x 8
Memory Size :
128Kbit
Memory Type :
Non-Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
8-SOP-J
Technology :
EEPROM
Voltage - Supply :
2.5V ~ 5.5V