APM2T42SS22004GTN-6ETW
- Manufacturer Part Number:
- APM2T42SS22004GTN-6ETW
- Part of Description:
- SATA M.2 2242 SLC 4GB ET
- Current - Max :
- 265mA
- Memory Size :
- 4GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
- Speed - Read :
- 65MB/s
- Speed - Write :
- 55MB/s
- Type :
- ATA
- Voltage - Supply :
- 3.3V