SQF-S25U4-16G-S9C
- Manufacturer Part Number:
- SQF-S25U4-16G-S9C
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- SSD 16GB 2.5" MLC SATA III
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
- Current - Max :
- 400mA
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 16GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 100.00mm x 69.90mm x 7.00mm