APM2T80SM21064GFS-6BTMG
- Manufacturer Part Number:
- APM2T80SM21064GFS-6BTMG
- Part of Description:
- SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
- Current - Max :
- 340mA
- Memory Size :
- 64GB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
- Speed - Read :
- 400MB/s
- Speed - Write :
- 90MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V