MB5HFQXFZ-80000-2
- Manufacturer Part Number:
- MB5HFQXFZ-80000-2
- Manufacturer/Brand:
- Delkin Devices
- Part of Description:
- SSD 512GB M.2 TLC SATA III 3.3V
- Stock Condition:
- 19
- Manufacturer :
- Delkin Devices
- Product Category :
- Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
- Current - Max :
- Form Factor :
- M.2 Module
- Memory Size :
- 512GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 80.00mm x 22.00mm x 1.50mm
- Speed - Read :
- 1.6GB/s
- Speed - Write :
- 490MB/s
- Type :
- SATA III
- Voltage - Supply :
- 3.3V