MTFDHBL064TDP-1AT12AIYY TR
- Manufacturer Part Number:
- MTFDHBL064TDP-1AT12AIYY TR
- Manufacturer/Brand:
- Micron Technology
- Part of Description:
- USSD 512G
- Manufacturer :
- Micron Technology
- Product Category :
- Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
- Current - Max :
- Form Factor :
- BGA
- Memory Size :
- 64GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 20.00mm x 16.00mm x 1.20mm