DES25-64GDK1KCCSL
Manufacturer Part Number:
DES25-64GDK1KCCSL
Manufacturer/Brand:
Innodisk
Part of Description:
64GB 2.5" SATA SSD 3TE7
Stock Condition:
10
Manufacturer :
Innodisk
Product Category :
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Current - Max :
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
64GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.00mm x 69.80mm x 6.80mm